5 yıl sonra kendinizi nerede görüyorsunuz

8 Cevap, 617 Görüntülenme

Rehber öğretmeninin sınıfa gelip bu soruyu sormak için aldığı eğitime bakarsak bu soruyu biraz düşünerek cevaplamamız gerek.
(Son Düzenleme: 03-15-2023, 10:34 PM, Düzenleyen: Buya.)
AKADEMİK OLARAK İŞ HAYATI VE EKONOMİK OLARAK
1+1 ev, evde bıcır bıcır dolaşan bir manita, kendimi idare edebileceğimden daha çok para kazandığım bir iş, saygınlık
Ufaktan dünya turuna başlamış bir şekilde olduğumu düşünüyorum.
5 yıl sonrasını düşündüğüm zaman kendimi gelişmiş düzeyde bir yazılımcı olarak görüyorum. Şu an ki önceliğim üniversite okumak olsa da asıl amacım kodlama dilleri konusunda bilgimi arttırmak ve  iyi bir yazılımcı olmak. Aynı zaman da dil bilgimi de geliştirmiş olacağımı düşünüyorum. Yani hedeflerim ve amaçlarım bu yönde olduğu için farklı bir şey demek doğru olmaz. Keşke her şey yazdığımız kadar kolay olsa ama öyle de hiçbir şeyin tadı tuzu kalmazdı. Smile
Kendimi 5 yıl sonra diş hekimliği son sınıf öğrencisi olarak, sabırsızlıkla hayalimdeki kliniğimi açma hevesi içinde görüyorum.
sakin bi şehrin hastanesinin acilinde hal bu mesleğe olan sevgimi enejimi kaybetmemiş bi şekilde Dodgy
DUS'a girmiş, tazecik bir Pedodonti uzmanı olmuş, özel bil klinikte fıtı fıtı dolaşan çocukları tedavi eden bir viocuk görüyorum <3 Angel
Ben miyopum o kadar uzağı göremiyorum amaa inşallah mesleğimde başarılı olmuş tek başıma bir eve çıkmış içini de istediğim gibi düzenlemişimdir. En basitinden evimdeki bi odam kitaplarla dolu küçük bi kütüphanem olsa puflarım olsa falan tadından yenmez yanii.(Evimin yakınlarında bim A101 şok falan da olursa iyi olur hala bianda kurt gibi acıkan bir insanımdır belki.) 5 yıl sonraki ben bunu başarmazsan bozuşuruz!!
(Son Düzenleme: 03-19-2023, 03:08 AM, Düzenleyen: lilipoine. Sebep: her şeyin bi sebebi mi olsun!?!? )

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping