Benim İçin Hangisi Daha İyi Olur?
Limit'in 15x40'lı Türkçe Denemeleri
50.00%
2
ÜçDörtBeş'in 5'li Genel Denemeleri
50.00%
2
4
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız.

Hangisini Seçmeliyim?

7 Cevap, 717 Görüntülenme

Arkadaşlar biraz kararsız kaldım ve size sormak istedim. Her ne kadar Ea olsam da sözele daha yatkınım. Bu nedenle limitin 15x40 türkçe denemesini mi alsam daha iyi olur yoksa üçdörtbeşin 5li genel denemesi mi?
Yani bence genel deneme çözmenin alanla ilgisi yok tyt denemesini her türlü çözmen gerekir
Hukuk Öğrencisi
-İmza yetkili tarafından yazılmıştır. Yetkili "Buya"
(03-21-2023, 11:27 PM)İremss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yani bence genel deneme çözmenin alanla ilgisi yok tyt denemesini her türlü çözmen gerekir

çözeceğim de bütçem kısıtlı olduğundan ilk önce hangisini alsam karar veremedim
Limitin bir şeyi çok kolaydı, onu beğenmemiştim. Bu arada en üstteki kısımdan oy kullanabilirsiniz arkadaşlar.
(03-21-2023, 11:29 PM)Ertan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(03-21-2023, 11:27 PM)İremss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yani bence genel deneme çözmenin alanla ilgisi yok tyt denemesini her türlü çözmen gerekir

çözeceğim de bütçem kısıtlı olduğundan ilk önce hangisini alsam 
İnternette çok iyi denemeler var hem branş denemeleri hem de genel tyt denemeleri onlardan da faydalanabilirsin. Eğer genel denemeyi internetten çözerim/çıkartırım dersen Türkçe denemesi alabilirsin.
Hukuk Öğrencisi
-İmza yetkili tarafından yazılmıştır. Yetkili "Buya"
Önünde 3 ay gibi bir süre var Türkçe senin için oldukça önemli tr 15×40 almalısın.
(03-21-2023, 11:32 PM)Buya Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Limitin bir şeyi çok kolaydı, onu beğenmemiştim. Bu arada en üstteki kısımdan oy kullanabilirsiniz arkadaşlar.

(03-22-2023, 01:19 AM)İremss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(03-21-2023, 11:29 PM)Ertan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

çözeceğim de bütçem kısıtlı olduğundan ilk önce hangisini alsam 
İnternette çok iyi denemeler var hem branş denemeleri hem de genel tyt denemeleri onlardan da faydalanabilirsin. Eğer genel denemeyi internetten çözerim/çıkartırım dersen Türkçe denemesi alabilirsin.

(03-22-2023, 02:13 AM)Yaren Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Önünde 3 ay gibi bir süre var Türkçe senin için oldukça önemli tr 15×40 almalısın.

Öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim. Dikkate alacağım. Türkçe'ye ağırlık vermek istedim çünkü lisede sadece 1 sene matematik gördüğüm için matematikde biraz zorlanıyorum bu nedenle sözele ağırlık verip matematikden de net çıkartmaya çalışacağım üşenmeyip yorum atıp yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim Smile
buna çözüm olarak bence örnek veriyorum bi sosyal ve fen denemesini pdften de çözebilirsin yormaz 
ama türkçe gibi uzun vaktini alacak denemeyi satın alman daha mantıklı
ama tüm bunlardan bağımsız olarak süre yönetimi için de genel deneme şart:/

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping