Sınav Sürecinde Önerebileceğiniz Kaynaklar Nelerdir?

3 Cevap, 270 Görüntülenme

Biliyorsunuz ki sınav sürecinde herkes birbirinden farklı kaynaklar kullanmıştır. Hem sonradan gelecek forum üyeleri için hem de kaynaklara olan merakın yenilebilmesi için önerebileceğiniz kaynaklar nelerdir? Ve bu kaynakların avantajları veya dezavantajları nelerdir? Örneğin: Matematiğe yeni başlayanlar için şu kaynağı öneririm çünkü vs. vs. gibi.
Baya bir geç olacak 3 ay kalmışken belki 4'ü alınır ama yeni başlayacaklar için her zaman KAF'ı behzat hocayı öneriyorum. Belli bir temeliniz yoksa maalesef anlayamazsınız fakat sınav senenin başında iken bu kitaplar ve behzat hocanın size çok yardımı olacak. Matematik için bunu önerirdim zaten başka kitap almaya gerek bile kalmıyor ama ben 3D yi almıştım bir de 2 test kitabı daha çözmüştüm.
Matematiğe yeni başlayanlar biraz temeli varsa bence 345 veya Bilgi Sarmalı çözebilirler . Sorular ilk başta zorlamıyor konuyu kavramaya yönelik . Çözdükçe zorluk seviyesi yükseliyor. Ben her ikisinden de hem tyt hem ayt çözmüştüm tavsiye ederim.
Hukuk Öğrencisi
-İmza yetkili tarafından yazılmıştır. Yetkili "Buya"
Ayt fizik, kimya ve biyoloji için BES ulti yi çözüyorum. Testlerin zorluk seviyesi kolaydan zora doğru gidiyor, ilk testlerde temel atıyor ilerleyen testlerde de kendinizi geliştiriyorsunuz. Her konu sonunda 10 soruluk test var ve her soru farklı bir konuya ait, ünite sonunda ise yanlışlarımıza göre hangi konuyu tekrar etmemiz gerektiği yazıyor. Kesinlikle tüm sayısalcılara öneririm.

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping