ramazanda 15 saat ders çalış

6 Cevap, 483 Görüntülenme

sdkgjdhsg başlığı esinlendim. neyse ramazan ayında ders çalışma saatlerinizi nasıl ayarlayacaksınız/ayarladınız? en verimli nasıl oluur
Ben ramazanda kesinlikle iftardan sonra ders çalışıp sabahlamayı düşünüyorum akşamları aktif olursam sabah ve öğlen vakitlerinde uyumuş olursam iyi olur oruç tuttuğumuz için ve verimli ders çalışabilmemiz için yememize ve içmemize dikkat etmemiz lazım boş kafayla ben dersleri anlamadığım için akşam çalışmaya başlayacağım  akşam 20:00 sabah 05:00 diyebilirim
Geçen sene genelde gece çalışması yapıyodum. Sabah atıyorum 14.00'de uyanıyodum hemen deneme işlerini halledip ya da konu çalışıp iftara kadar biraz boş takılıyodum(kitap okumanızı öneririm ya da yemek yeme videoları izleyin ehe) İftardan bir bir buçuk saat sonra tekrardan derse oturup sahura kadar soru çözümü yapıyodum. Molalarımda da sunucuda oyun oynayan varsa oyun oynuyodum yoksa da kedimce takılıyodum.
teşekkür ederim, sanırım sahura kadar ders çalışıp sonra uyuyup iftardan sonra çalışacağım ben de
Sahura kadar çalışıp öğlene kadar uyumayı düşünüyorum, ve inşallah düzenli çalışayım AMİN
(03-22-2023, 08:45 PM)violet Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sahura kadar çalışıp öğlene kadar uyumayı düşünüyorum, ve inşallah düzenli çalışayım AMİN

AMİN cümlemize
(03-22-2023, 06:52 PM)hatçaklıttuğba Nickli Kullanıcıdan Alıntı: teşekkür ederim, sanırım sahura kadar ders çalışıp sonra uyuyup iftardan sonra çalışacağım ben de
yani aslında birazda sana bağlı ben geçen sene pek çalışamıyordum mesela yemekten sonra çalışamıyordum o an bi yürüyş yapmak istiyordum fazlaca yediğimden yürüyüş yapınca da yoruluyordum calışamıyordum falan özet olarak eğer sende öyleysen o saatlerde uykunu alıp sahurdan sonra çalışmak en mantıklısı
öneri olarak değilde geçen sene goseba dan duymuştum bi düzen oluşturmak yerine boş bulduğunuz an çalışın sürekli masa başına oturmak için zorlayın kendinizi diyordu yani belki deneybilirsin faydalı olabilir belki de ama düzen seven biriysen düzenli çalışırım diyprsan hiç okumamış say bunu ssldksğmfs

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping