Günde kaç saat çalışıyorsunuz ?

8 Cevap, 616 Görüntülenme

Üniversiteye geçince tüm çalışma düzeniniz vizeye kadar alt üst oluyor Rolleyes
(Son Düzenleme: 03-15-2023, 02:57 PM, Düzenleyen: Buya.)
41 saatcik çalışıyorum 41 kere maşallah   Sleepy
7 saatçik?
Sınav senemde günde ortalama 8 saat çalışıyordum Wink
Hukuk Öğrencisi
-İmza yetkili tarafından yazılmıştır. Yetkili "Buya"
2 saat çalışırsam şükrediyorum. YKS zamanı nasıl istikrarlı bi şekilde 8-10 saat çalışıyorum çok şaşkınım  Confused
Mezun senemde her gün 6 saat civarı çalışıyordum ama şimdi sadece derslere giriyorum +1 saat notlara bakıyorum. Vizeler ve finaller yaklaşınca sabahlıyorum. (ÖNERİLMEZ!!)
4 5 arası  Rolleyes
Aynı şekilde Sad
Sınav senemde okul ve dershane nedeniyle haftaiçi eve 21.00 gibi dönüyordum, gece 01.00 de yattığımı düşünürsek yemek dinlenme vs 2 saat kadar sürse Evde kendi başıma olan çalışmam maks 3 saat sürüyordu. Onda da anca günlük ödevleri yetiştiriyordum zaten. Sonra sabah 7.00 de tekrar mesai başlıyordu. Lakin okulda ve dershanede dersleri hiç kaçırmıyordum. Dershanede soru çözümlerine soracak sorum olmasa dahi gider başkalarının sorularını dinlerdim. hergün dersler hariç dershanede de 2 saat kadar çalışıyordum. Yani totelde gün içinde 5 saat ders çalışıyordum. Çoğunlukla test çözüyordum, konu çalıştığımı hiç hatırlamıyorum. Zaten okul + dershane olmak üzere her konuyu çift dikiş dinlemiş oluyordum. Üniversiteye geçince her şey alt üst oldu tabii. Günlük çalışmayı bıraktım diyemem çünkü vize haftası diye bir şey yoktu, dönem içerisinde 2. haftadan sonra son haftaya kadar mutlaka her hafta bir vizemiz oluyordu. Hergün her dersi çalışmasam da her hafta mutlaka ders çalışmam gerekiyordu. Lise hayatını az da olsa devam ettirmiş gibi hissediyordum ama liseden çok daha güzeldi her şey <3
(Son Düzenleme: 03-17-2023, 11:11 AM, Düzenleyen: hollandakedisi. Sebep: emojiler çalışmıyormuş ... )

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping